Projektas „Kuriu užgavėnių kaukę“

2023 m. sausio 31 – vasario 28 dienomis buvo organizuojamas respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM projektas “Kuriu užgavėnių kaukę”. Šio projekto tikslas buvo puoselėti etnokultūrą, kuriant Užgavėnių kaukes taikant STEAM metodo elementus, skatinti mokytojų kolegialų bendravimą ir bendradarbiavimą dalijantis patirtimi.

Projekto dalyviai remdamiesi STEAM metodu – eksperimentuodami, konstruodami, modeliuodami įvairiomis technikomis, laisvai pasirinktomis medžiagomis, antrinėmis žaliavomis kūrė Užgavėnių kaukę ir nuotraukų koliažą. Koliažą dalyviai paskelbė socialinio tinklo www.facebook.com grupėje „KURIU UŽGAVĖNIŲ KAUKĘ“ .

Džiaugiamės, kad šis projektas sulaukė didelio dėmesio ir aktyvaus dalyvavimo. Jame sudalyvavo 76 ugdymo įstaigos iš jų 230 pedagogų ir jų padėjėjų.

Mokytojos Rasa, Irena ir Elena