LFF PROJEKTAS „FUTBOLIUKAS“

Tradicija jau tapo dalyvauti LFF organizuojamajame projekte ,,Futboliukas”, į kurį jau ne pirmus metus prisijungė lopšelis-darželis „Pasaka“. Futbolo kelionė tęsiasi nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio.

„Futboliukas” – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu. Mažasis “Futboliukas” –  tai netradicinis, įdomus, linksmas būdas stiprinti ne tik vaikų fizinę sveikatą, bet ir ugdantis drąsą, ryžtą, draugiškumą, pasitikėjimą, atsakingumą už save ir šalia esantį.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Vaikai dalyvaudami „Futboliuko” treniruotėse mokėsi komandinio, garbingo ir sąžiningo žaidimo, kūno ir kamuolio valdymo technikos. Žaidžiant įvairius žaidimus, atliekant pratimus ir užduotis,  lavinama atmintis, pastabumas, reakcija, vaikai skatinami tobulėti, siekti pergalės.