Kūrybinių plakatų konkursas „Gyvybės pilnos Vilniaus pievos”

Mūsų darželis dalyvavo plakatų konkurse „Gyvybės pilnos Vilniaus pievos“, kurį organizavo Aplinkosaugos informacijos centras ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris.

Konkurso tikslas – didinti vaikų ekologinį sąmoningumą, skatinti vaikus ir pedagogus tyrinėti ir pažinti gamtą, padėti pamatyti gamtos grožį ir suprasti gamtoje esančių ryšių reikšmę, atskleisti Vilniaus miesto gamtos grožį, didžiausią dėmesį skiriant gyvybingoms Vilniaus pievoms.

Spalio mėn. „Pasakos“ darželio grupėse vyko pokalbiai apie Vilniaus miesto pievas, jose gyvenančius gyventojus. Vaikai buvo paskatinti kurti plakatus. Konkurse dalyvavo 12 grupių. Kuriant plakatus naudota aplikacija, akvarelė, guašas, gamtinė medžiaga. Plakatų nuotraukos išsiųstos organizatoriams.

Nugalėtojai buvo paskelbti š. m. lapkričio 10 d. Nugalėtojai buvo renkami 4 kategorijose: „Netradicinis medžiagų ir priemonių panaudojimas”, „Vabzdžiai Vilniaus pievose“, „Žiedų jūra ar pieva?“ ir „Gyvybingiausia Vilniaus pieva“.

Kategorija „Gyvybingiausia Vilniaus pieva“ nugalėtojai:

2 vieta. Vilniaus lopšelis-darželis „Pasaka“, „Gudručių“ grupė, „Kas pievelėje gyvena ?“,

3 vieta. Vilniaus lopšelis-darželis „Pasaka“, Montesori grupė, „Linksma pieva“.

Kategorija „Žiedų jūra ar pieva?“ nugalėtojai:

2 vieta. Vilniaus lopšelis-darželis „Pasaka“, „Nykštukų“ grupė, „Tarp žolynų, tarp gražių, daug vaistažolių randu“.

Nuoširdžiausi sveikinimai.

Mokytojos Genutė ir Jolanta