KŪRYBINIS PLENERAS „RUDENS SPALVOS“

Įpusėjus rudeniui lopšelio-darželio vaikai pasitiko su kūrybinga ir daug teigiamų emocijų suteikusia veikla.

Spalio 4 dieną įstaigoje mūsų ugdytiniai, bendradarbiaudami su Vilniaus lopšelio-darželio „Spragtukas“ priešmokyklinės ugdymo grupės vaikais, dalyvavo  kūrybiniame plenere „Rudens spalvos“. Jo metu buvo siekiama skatinti  ugdymo įstaigų bendravimą, bendradarbiavimą, ieškant netradicinių  ugdymo(si) formų, plėtojant saviraišką ir  kūrybiškumą.

Ugdytiniai išbandė tapymą ant įvairių lygių ir grublėtų paviršių. Kūrė kompozicijas iš gamtoje rastų medžiagų, gamino iš vienkartinių lėkštučių paveikslus. Reflektuodami vaikai pasakojo, ką jautė kurdami ir stebėdami draugų darbus. Veiklos metu buvo sudarytos sąlygos tyrinėti ir eksperimentuoti, vaizdavimo priemonėmis žadinti vaizduotę ir emocijas, palaikyti savarankiškus sprendimus. Ugdytiniai kurdami  kūrybinę atmosferą, vertino ir puoselėjo  vaizduotę, minties ir vaizdo išraiškingumą, originalumą, individualumą.