Kas tas archeologas? Ir ką gi jis veikia?

Šiandien priešmokyklinukai („Gudručių“ ir  „Drugelių“ grupės vaikai) domėjosi kas yra archeologas ir ką gi jis veikia. O jiems išsiaiškinti padėjo Jono mama Šarūnė Valotkienė, kurios profesija ir yra būtent tokia. Archeologė vaikams papasakojo apie šią profesiją, darbo įrankius ir tai ką randa. Vaikai apžiūrinėjo iš muziejaus atneštus radinius, tokius kaip: titnagas, akmenukai, apyrankės, kirvukų dalys, segės ir kt. Priešmokyklinukai aiškinosi kokiais įrankiais archeologai dirba, žiūrėjo nufilmuotą archeologų darbą. O ko nežinojo drąsiai klausinėjo archeologės – Šarūnės. Jono mama mūsų darželiui padovanojo knygą – „Pirmykščio žmogaus kailyje“, tam kad vaikams būtų galima daugiau pažinti archeologo profesiją.

Auklėtoja Justina