„Gėlių istorijos“ – kažkas neįtikėtino!

Vakar “Gudručių”, “Drugelių” ir Montesori grupių vaikai keliavo į “Lėlių” teatrą, kuriame stebėjo spektaklį – “Gėlių istorijos”. Vaikai ne tik susipažino su gėlėmis, bet ir pamatė vabalėlius: bitutę, mėšlavabalį, kuris labiausiai vaikams ir įsiminė, nes turėjo susukęs mėšlo kamuoliuką. Spektaklio metu jie krykštavo juoku iš pelių, kurios gyveno gėlių darželyje. Paklausti vaikai, kokia gėlė buvo gražiausia, jie beveik vienbalsiai pasakė, jog narcizas, kuris spektaklio metu grožėjosi ne kitomis gėlėmis augančiomis greta jo, bet savimi, jis negalėjo atsigrožėti savo gražumu. Daug džiaugsmo vaikams suteikė kelionė autobusu, nes dažniausiai vaikai keliauja automobiliais. Važiuodami jie galėjo grožėtis Vilniaus senamiesčio vaizdais (Petro ir Povilo bažnyčia, Šv. Kazimiero bažnyčia, Aušros vartais, Rotušės aikšte), vardino žinomų gatvių, upių pavadinimus, stebėjo kalnų parko kraštovaizdį. Grįžę į grupę įspūdžius išreiškė piešiniais, vaidino, tai ką matė.

Auklėtojos Justina ir Irena