EDUKACINĖ EKSKURSIJA

2023 metų spalio 10 dieną priešmokyklinės „Gudručiai“ grupės  vaikai kartu su mokytojomis vyko į Neries regioninį parką ir pažintinį Karmazinų taką. Važiuojant į parką vaikai galėjo plačiau susipažinti su Vilniaus miestu, pasigrožėti užmiesčio vaizdais.

Neries nacionaliniame parke susitikę su parko gidu keliavo į lankytojų centrą, kuriame vaikams gidas pravedė trumpą edukacinę valandėlę apie parko gamtą ir ten gyvenančius gyvūnus.  Keliavo į Karmazinų pažintinį taką, kuriame vaikai įveikė 3 km atstumą. Eidami susipažino su pilkapiais ir juose aptinkamais rakandais. Turėjo galimybę stebėti miško gyvūnus, augalus ir kt. Kelionės pabaigoje vaikai grožėjosi  Neries peizažu ir mėgavosi užkandžiais. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų ir įveikė daug kliūčių.