PROJEKTAS „MUZIKINIS SPEKTRAS“

Vilniaus lopšelio-darželio „Pasaka“ „Šnekučiai“ grupės vaikai su muzikos mokytoja dalyvavo lopšelyje-darželyje „Molinukas“, kuriame buvo vykdomas tęstinis projektas „Muzikinis spektras“. Projekte kartu dalyvavo lopšelių-darželių „Vėtrungė“, „Molinukas“, Markučių lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su mokytojomis.
Projektas skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikų muzikinių gebėjimų ugdymui(si), muzikos pažinimui ir atlikimui, muzikinių įspūdžių kaupimui, tarpusavio bendravimui ir bendradarbiavimui.
Žmogaus judėjimas pasireiškia esant jo aplinkai (erdvei, kurią užima kūnas ir aplink ją supančios erdvės). Veiklos metu, naudojant įvairių žanrų ir stiliaus muziką, vaikai nevaržomai, natūraliai judėjo, pajusdami kūno, erdvės, geometrijos ir muzikos tarpusavio sąveikos harmoniją. Laisvi judesiai vaikams padėjo integruoti žinias, emocijas ir bendravimą, suprasti aplinkinį pasaulį, pajusti sąsają tarp savęs ir kitų, susigaudyti jausmų ir idėjų realybėje.