Šventėme Lietuvos nepriklausomybės dieną

Vasario 16-osios šventę organizavo auklėtojos Vita, Justė ir Audrė. Jos pakvietė vaikus pakeliauti po Lietuvą traukiniu. Skambant linksmai traukinuko dainelei vaikai nukeliavo prie Trakų ir Kauno pilių, Gedimino bokšto, padainavo ir pašoko, o grupėse vaikų laukė lietuviškos vaišės – medus ir baltas sūris.

Mes dalyvaujame „Mažųjų Olimpiadoje”!

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) ir Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas (LTOK) sausio 11 d. paskelbė registraciją į projektą „Mažųjų olimpiada 2016 m.”. Taigi mes esame tarp 173 įstaigų, kurios pirmos užsiregistravo ir pateko į šį respublikinį projektą.

„Mažųjų olimpiada 2016” vyks trim etapais. Pirmajame etape dalyvausime jau kovo 1 d. (antradienį) 10 val. Vilniaus l/d „Pušaitė”. Susitiksime su dar trim komandom, o į antrą etapą vyks tik du darželiai.

Kiekvieną darželį atstovaus 6 vaikų komanda (3 mergaitės, 3 berniukai, 6-7 metų amžiaus).

Daugiau apie projektą:

Mažųjų olimpiada 2016

Straipsnis LTOK.lt

Straipsnis IKIMOKYKLINIS.lt

Auklėtoja Rima

Priešmokyklinukai surengė varžytuves

„Drugelių” ir „Gudručių” grupių vaikai surengė varžytuves, kurių metu parodė savo pasiekimus. Vaikai varžėsi kalboje, meninėje išraiškoje, šokyje. Viskas buvo panaudota iš lietuvių liaudies lobyno. Vaikai šoko lietuvių liaudies ratelius, sekė pasakas be galo, žaidė pirštų žaidimus, naudojo dialogus „Vaiko akimis”, dainavo lietuvių liaudies daineles. Vaikų varžytuves stebėjo tėveliai, darželio vadovai, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos pradinių klasių mokytojos.