Mokestis už darželį

E sąskaitos už ugdymo paslaugas užsakymas banke AB Swedbank

Kaip rasti sąskaitas už darželį internete

Kaip rasti sąskaitas internete?

Įmokų už vaikų darželį bankuose pavyzdžiai

Įmokų už suteiktas paslaugas mokėjimai bankuose pagal įmokos kodą 31550

Dėl nesumokėtų mokesčių už darželį

Dėl nesumokėtų mokesčių už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas išieškojimo tvarkos aprašas

Tėvų pateisinimas raštu dėl ugdymo įstaigos nelankymo dėl vaiko ligos

Tėvų rašto dėl ligos pateisinimo pavyzdys

Mokestis už vaiko išlaikymą ikimokyklinėje įstaigoje

Informuojame, kad Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2022 m. gruodžio 19 d. priėmė sprendimą Nr. 1-1711 „Dėl Tarybos 2019-12-04 sprendimo Nr. 1-305 „Dėl Mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo tvirtinimo ir vienos dienos vaiko maitinimo normos nustatymo” pakeitimo” (toliau – Aprašas), kuriuo siekiant mažinti įstaigų ir tėvų administracinę naštą pakeistos Aprašo nuostatos dėl darželio nelankymą pateisinančių dokumentų pateikimo. Panaikintas dokumentų rinkimas iš trečiųjų asmenų norint pateisinti vaikų darželio nelankymą. Tėvams palikta prievolė apie neatvykimą informuoti įstaigą pirmą darželio nelankymo dieną ir per 3 dienas po atvykimo pateikti prašymą dėl mokesčio nemokėjimo.

Vilniaus lopšelio – darželio „Pasaka” tvarkos aprašas dėl informavimo apie nelankymą