Žiemos džiaugsmai!

Kai snaigės krenta ir krenta žemyn, baltas ir purus patalas, užklodamas žemę, atneša vaikams daug galimybių džiaugtis.

Įvairių pramogų prisigalvoja ir „Nykštukai“. Jei lipnus sniegas, vaikams didžiulis džiaugsmas statyti  sniego senius.

O kai dieną pašildo saulutė ir ištirpdo sniegą, po šaltos nakties mes randame daug ledo. Tada  jį vaikai tyrinėja, matuoja, kieno storesnis ledo luitas, kas jame užšalo, net ir ledo bokštus pastato.

O jei žiema per šalta, mes ją „pasikviečiame“ į grupę.

Auklėtoja Vilma

Įgyvendiname idėja Lietuvos 100 – čiui

Kviečiame vaikų tėvelius, senelius prisijungti prie Lietuvos 100 – čiui skirtos idėjos įgyvendinimo: išlankstyti TRIJŲ SPALVŲ (geltonos, žalios ir raudonos) GERVES , kurios puoš mūsų darželio įvairias erdves. Šią idėją pasiūlė auklėtoja Justina. Įgyvendinime aktyviai dalyvauja darželio personalas.

Lankstiniams popierių gausite Jūsų vaiko grupėje.
Lankstinio video įrašas

Išlankstytų gervių laukiame iki sausio 25 d., o 26 d. jomis puošime įstaigą.

Linkime kūrybingo savaitgalio!

Ačiū, kad kartu švenčiame Lietuvos 100 – metį.

Kviečiame į veiklas kartu su vaikais

Kviečiame į grupių susirinkimus – veiklas su vaikais:

• Nykštukų – sausio 16 d.
  • Šnekučių – sausio 17 d.
  • Žirniukų – sausio 22 d.
  • Drugelių – sausio 24 d.
  • Bitelių – sausio 25 d.
  • Gudručių – sausio 29 d.
  • Voveriukų – sausio 30 d.
  • Montesori – sausio 31 d.

Valandą paskelbs kiekviena grupė atskirai.

Iki susitikimų!

Mus aplankė Trys Karaliai

Šį pirmadienį darželyje, lėlių teatro spektaklio metu, kurį parengė Nykštukų ir Žirniukų grupėse praktiką atliekančios studentės. Apsilankė Trys Karaliai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, pasakodami savo istoriją paaiškino, kad iš tiesų jie buvo trys išminčiai pasakiškai turtinguose Rytuose gyvenę ir stebėję dangaus kūnų judėjimą. Iš savo šalies jie atkeliavo ne šiaip, o pasveikinti gimusio Karaliaus ir nešė jam dovanų: miros, kuri simbolizuoja pagarbą, aukso, kuris simbolizuoja Kūdikėlio gimimo neapsakomą vertę ir smilkalų, kurie mūsų sielas ir širdis priartina arčiau dangaus. Spektaklio pabaigoje visi supratome, kad pati didžiausia dovana – Jėzaus gimimas, kuris sušildė ne tik mūsų širdis, bet ir viso pasaulio, įžiebdamas vilties, bei meilės žvaigždę. Susirinkę patys geriausi žiūrovai – visi darželio vaikai, dar ir dainelę apie Tris Karalius buvo išmokę ir puikiai ją padainavo su muzikos mokytojos Ramunės muzikiniu pritarimu. Bet Karaliams to neužteko! Prieš atsisveikindami ir palinkėdami gerų metų, dar davė užduotį: nurėdyti Kalėdų eglutes ir surinkti visus kitus Kalėdinius papuošimus. Štai tokia smagia gaida užbaigėme šventinį laikotarpį ir keliavome į grupes tvarkytis, širdelėse jau vėl šiek tiek ilgėdamasi Kalėdų jaukumo ir šilumos, bet per daug neliūdėdami ir žinodami, kad mūsų laukia kitos smagios dienos, nes juk kiekviena diena – nauja dovana mums!

INDRĖ
Lietuvos edukologijos universitetas,