Mes mylim teatrą

„Šnekučių” grupėje vyko „Teatro savaitė“. Į svečius pas vaikus atėjo Vilniaus teatro „Lėlė“ aktorė Asta Stankūnaitė. Aktorė pasakojo apie spektaklio kūrimą ir teatro užkulisius. Vaikams buvo atskleistos ne tik vaidybos paslaptys, bet ir  suteikta galimybė pajusti teatro kultūrą ir bendravimo džiaugsmą.

Teatras ugdo ir padeda kurtis vaiko pasaulėvaizdžiui, formuoja vertybes ir nuostatas, moko atskirti gėrį nuo blogio, pamatyti grožį gyvenime ir žmonėse.

Šventėje taip pat  dalyvavo „Voveriukų“, „Valdorfo“ grupės vaikai, pedagogai.

Auklėtoja Ilona

Tėvų susirinkimų tvarkaraštis

TĖVŲ SUSIRINKIMAI

2016m. vasaris

Eil.

Nr.

Grupės pavadinimas Numatoma data Pastabos
1. „Pabiručių“ grupė 2016-02-17
2. Valdorfo (2) grupė 2016-02-25
3. Montesori grupė 2016-02-24
4. „Šnekučių“ grupė 2016-02-22
5. „Bitelių“ grupė 2016-02-25
6. „Žirniukų“ grupė 2016-02-08
7. „Drugelių“ grupė 2016-02-11
8. „Voveriukų“ grupė 2016-02-10
9. „Nykštukų“ grupė 2016-02-18
10. „Gudručių“ grupė 2016-02-11
11. Valdorfo (12) grupė 2016-02-23

Pastaba: priešmokyklinių grupių tėvų susirinkime dalyvaus E.Pliaterytės pradinių klasių mokytojos.

Priešmokyklinukai lankėsi Valdovų rūmuose

Šiandien priešmokyklinės „Gudručių” ir „Drugelių” grupės vyko į Valdovų rūmus. Valdovų rūmuose vaikai dalyvavo edukacinėje valandėlėje, kurios metu sužinojo jų istoriją, galėjo apžiūrėti ekspozicijas. Vaikams ekskursija patiko, jie buvo labai susidomėję, drąsiai klausinėjo gidės. Vaikai dovanų gavo popierines karūnas.

Auklėtoja Irena

Studenčių sportinė pramoga vaikams

Įstaigoje praktiką atliko dvi studentės Irena ir Gita iš Lietuvos edukologijos universiteto. Savo grupių vaikams jos suorganizavo sportinę pramogą, kurios metu vaikai patyrę daug emocijų, išbandė savo vikrumą, greitumą ir draugiškumą. „Gudručių” ir Montesori grupės vaikai bendravo tarpusavyje, mažieji montesoriukai buvo didieji sirgaliai, be kurių nebūtų buvę taip triūkšminga 😀 Šią pramogą taip pat stebėjo ir studenčių tutorė iš LEU Vida Gasparkaitė.

Kviečiame į šokio ir judesio užsiėmimą

Mielieji,

Lietuvos edukologijos universiteto ikimokyklinio ir priešmokyklinio modulio baigiamajam projektui organizuoju šokio – judesio užsiėmimą. Tad sausio 19 d. (antradienį) susitikime darželio šokių salėje. Pradėsime 17 val., užtruksime apie 40 min.

Išbandysime šokio terapijos ir kontaktinės improvizacijos žaidimus. Apsirenkite patogiai, geriausias apavas – basos kojos.

Labai Jūsų lauksiu!

Rūta (Valdorfo 2 grupės auklėtoja)

Pas mus atkeliavo Trys karaliai!!!

Sausio 6-oji – Trijų karalių diena. Šiandien darželyje apsilankė trys karaliai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Jie atnešė kvapnių smilkalų, brangios miros ir žvilgančio aukso :). Palinkėjo visiems būti sveikiems ir laimingiems. Kartu su vaikais jie dainavo ir mynė mįsles. Atsisveikindami priešmokyklinukus įpareigojo nupuošti salėje esančią eglę. Jaunesni vaikai taip pat gavo užduotį nupuošti grupės eglutes ir nukabinti visus kalėdinius papuošimus. Karaliai keliavo po darželį su linkėjimais ir visiems ant durų užrašė raides +K+M+B.