„Futboliukas“

„FUTBOLIUKAS“ – tai vienas iš Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos ilgalaikės vaikų futbolo vystymo programos “Sugrąžinkime vaikus į stadionus” projektas.

Tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę “smagaus futbolo žaidimo koncepciją”, suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties, kartu populiarinant futbolą, pritraukiant vaikus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Futboliukas – tai džiaugsmas, žaidimas, linksmybės, ugdymas, atsakomybė, bendradarbiavimas…

Dalyvaudami projekte gavome žinių ir papildėme sportinį inventorių. Gavome: du lauko vartus, du lengvus vartus naudoti patalpose, minkštų (paraloninių) ir kietų (odinių) kamuolių, kūgių, liemenių ir t.t.

„Futboliuko“ varžybos darželyje

Balandžio mėnesį mūsų darželyje vyko „Futboliuko“ varžybos, kuriose vaikai žaidė futbolą, džiaugėsi įspyrę į vartus, buvo apdovanoti visi dalyvavę vaikai. Mus aplankė Masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis ir vadybininkas Ignas Marcinkevičius. Futbolą žaidė ne tik vaikai, bet ir tėvai, nes….. Nes futbolą gali žaisti VISI 🙂

Susiradome draugų!!!

Vilniaus FK „Žalgiris“ futbolininkai kartu su treneriais pasikvietė mus į LFF stadioną, kuriame treniruojasi. „Žirniukų“, „Gudručių“ ir „Drugelių“ grupių vaikai turėjo galimybę treniruotis kartu su tikrais žaidėjais. Išmokti naujų apgaulingų judesių, įspirti į vartus, kuriuos saugojo tikras vartininkas, pažaisti futbolą.

VAIZDO ĮRAŠAS

„Futboliuko“ festivalis

Gegužės 13d. LFF stadione vyko „Futboliuko festivalis“ ir mūsų darželį atstovavo 12 vaikų komanda iš keturių grupių: Montesori, „Žirniukų“, „Drugelių“ ir „Gudručių“. Renginyje dalyvavo virš 250 vaikų iš Vilniaus darželių. Vaikai atliko įvairias užduotis, kartu su jais buvo ir jaunieji futbolininkai iš įvairių klubų, po varžybų

Moksleiviai iš Jėzuitų gimnazijos

Kartu su vaikais pažaisti futbolo atėjo moksleiviai – savanoriai iš Jėzuitų gimnazijos. Visi linksmai ir azartiškai leido laiką, džiaugėsi įvarčiais 🙂

Mūsų futbolo aikštelės atidarymas

2016 m. rugsėjo 12 d. buvo gražiausia ir šilčiausia rudens diena. Mūsų aikštelės atidaryme dalyvavo LFF prezidentas Edvinas Eimontas, Masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis, svečiai iš savivaldybės, atstovai iš darželių, iš kaimyninio darželio „Spragtukas“ vaikai ir auklėtojos ir, aišku, vaikų tėveliai.

Vaizdo įrašas

Grassroots savaitė 2017

Mūsų darželis dalyvavo Masinio futbolo (Grassroots Week) savaitėje Europoje. Šią savaitę visoje Europoje vyko įvairūs futbolo renginiai. Žaidė visi: vaikai, tėvai, seneliai, močiutės, pedagogai ir t.t. Žaidė bet kur, svarbu buvo turėti kamuolį ir žaisti futbolą 🙂