Studentų inovacijos

Darželyje septynias savaites praktiką atliko ketvirtakursės studentės iš Lietuvos edukologijos universiteto. Jos darželio bendruomenei pristatė inovacijas, kurias išbandė kartu su vaikais.

Augustė su „Žirniukų“ grupės vaikais išbandė šias inovacijas: piešimą su šviesa, vitražų gamybą ant kepimo popieriaus bei snaiges, aplipusias kristalais.

Eglė „Voveriukų“ grupei pagamino pojūčių takelį. Tai priemonė skirta sensorikos lavinimui, kuria vaikai eina nusiavę batus, jusdami skirtingus paviršius: šiurkštų, minkštą, kietą ir kt.

Aistė „Drugelių“ grupėje kartu su vaikais pagamino varles, paukščius ir šimtakojus iš popieriaus.

Simona „Gudručių“ grupės vaikams pasiūlė išbandyti sagų klijavimą ant popieriaus ir žmogeliukų gamybą iš plastikinių šaukštelių.