Vaikų priėmimas į darželius

Vaikų priėmimą į lopšelį-darželį reglamentuoja „Vaikų priėmimo į Vilniaus miesto švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašas“, patvirtintas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 11 d. sprendimu Nr. 1 – 235.

Tarybos sprendimas dėl vaikų priėmimo į darželius

Jei esate ankščiau (iki 2015 m. balandžio 30 d.) užregistravę savo vaiką į darželį, to daryti jau nebereikia. Pildydami naują prašymą priimti ar pakeisti darželį, panaikinsite ankstesnįjį savo prašymą ir prarasite dabartinę vietą eilėje. Šiuo metu Jūsų vaikas turi prioritetą prieš būsimus naujus registrantus.

Kada ir kaip registruotis

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai dėl priėmimo į darželius tvarkos

REGISTRACIJA

Vaikų eilės yra skelbiamos viešoje erdvėje adresu: http://www.freedata.lt/vietosdarzeliuose/

 

VAIKO SVEIKATOS PAŽYMOS 

 

Informuojame, jog nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. tėvams nebereikia nešti popierinių sveikatos pažymų į mokyklas ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas, kadangi pažymos išduodamos elektroniniu būdu.

Bendrojo ugdymo įstaigų sistemoje pažymėjimai atsiras automatiškai, o ikimokyklinukų tėveliai turi portale  http://www.esveikata.lt/ sugeneruotą peržiūros kodą (žr. instrukciją) patalpinti darželių sistemos interneto svetainėje https://svietimas.vilnius.lt/ skiltyje „Mano darželis“ pasirinkus „Pažymos“ meniu punktą.

Instrukcija